Показові уроки вчителів початкових класів

2011-11-15

/Files/images/15.11.2011 055.jpg Павлюк Н.О., вчитель 1-Б класу.

Малькова О.А., вчитель 1-А класу /Files/images/15.11.2011 043.jpg

Широко вілкритими очима, дитино, ти дивишся на світ. А він, безмежний і надзвичайно цікавий, змінюється щомиті. Ти теж ростеш, дорослішаєш. Але незмінним залишається твоє бажання дізнатися про все на світі. Бо живеш у цьому світі ти - частинка Всесвіту. Тому тобі потрібно наповнювати повсякчас свої знання.

А хто чутливо і вправно, щедро і уміло веде тебе у красивий світ повноцінної праці? Учитель!

15.11.2011 р. учителі початкових класів Малькова О.А. та Павлюк Н.О. провели показові уроки у 1 класах для педагогів ДНЗ № 1.

Учні 1-А класу, учитель Малькова О.А. , на уроці математики потрапили до Антарктиди. Разом із мешканцями далекого краю пінгвіном, тюленем, моржем рахували, розв'язували приклади, складали задачі і визначали геометричні фігури.

У кінці своєї подорожі діти вирішили подарувати жителям Антарктиди ялинку, а самі отримали солодкий сюрприз.

Учні 1-Б класу, учитель Павлюк Н.О., на уроці читання на паровозі відправилися до села.

Діти подолали різні перешкоди: працювали зі складовою таблицею, виконували звуко-буквений аналіз слів, визначали тваринок, які мешкають на фермі, разом із Маринкою та Ромою побували у полі.

Мешканці ферми приготували учням подарунок, який вони отримали після того, як діти засіяли поле насінинками своїх знань.

Павлюк А.М., директор