/Files/images/логотип.png

ІЗ ІСТОРІЇ ШКОЛИ

1 вересня 2009 року наша школа відзначала не лише початок навчального року , а ще й свій десятирічний ювілей. Святкова лінійка 10 років тому, у 1999 році, за ініціативою міського голови А. Олійника вперше у цій будівлі привітно відкрилися двері для школярів.

Рівно 10 років школою керує директор Павлюк Антоніна Михайлівна. За десять років своєї діяльності школа № 64 випустила понад 600 учнів, семеро отримали свідоцтва з відзнакою, десять педагогів були нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки України, ще п’ятеро – відмінники освіти.

Наша школа №64 – найкраща. Це школа радості, любові та добра, у якій кожна дитина живе у світі казки, гри, фантазії, творчості, кожний учитель дорожить дитячим довір’ям, намагається бути взірцем людяності, справедливості, порядності. А батьки учнів вірні помічники у вихованні та навчанні дітей. Школа №64 – це поєднання традиційних підходів до навчання та виховання з передовими інноваційними методиками , врахуванням потреб сьогодення. Це колектив кваліфікованих педагогів, які забезпечують високоякісну освіту, сприяють формуванню активної, творчої, національно свідомої особистості , вихованої на звичаях і традиціях українського народу, історії рідного краю. Це поєднання молодості і досвіду, любові й вимогливості, взаємодопомоги й толерантності.

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 64 має людей, які матеріально та духовно підтримують навчальний заклад. Це Стерпул Григорій Іванович, директор відкритого акціонерного товариства «Житлопромбуд - 8» та Агнянников Андрій Володимирович.

На кожному шкільному святі вони почесні гості, тому що і в радості, і в біді поряд з нами. Організація «Житлопромбуд - 8» у 1999 році добудовувала нашу школу. І з того часу Григорій Іванович завжди допомагає. На кожне професійне свято вчителів та шкільні свята ми отримуємо подарунки: телефони, комп’ютер, а також «Житлопромбуд - 8» надає допомогу у ремонті будівлі школи.

Агнянников Андрій Володимирович, депутат Миколаївської міської ради з нами вже чотири роки. За цей час він допоміг придбати меблі у шкільну бібліотеку та актову залу, мультимедійну систему та музичну апаратуру. Завдяки цьому ми можемо якісно проводити концерти не тільки на шкільному подвір’ї, а і у мікрорайоні «Північний».